Türkiye’nin En Şık Giyinen Duayen İş Adamı

Türkiye’nin En Şık Giyinen Duayen İş Adamı Türkiye’nin En Şık Giyinen Duayen İş Adamı

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, gerek yaşam enerjisi gerekse yeniliklere uyum sağlayarak sürekli güncelleştirdiği giyim tarzıyla iş dünyasının yıllardır tartışmasız en stil sahibi, en şık, en klass ismi. Yaşamdan zevk almayı bilen ve özel davetlerin aranılan ismi olan duayen iş adamı, her daim gülen yüzü, beyefendiliği ve tarz sahibi oluşuyla takdir ve beğeni topluyor, girdiği her ortamda dikkat çekiyor.    

Yönetimi, yıllar önce merhum iş adamı Vehbi Koç’tan devralan ve bugün Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı olan Rahmi Koç yakaladığı başarıyla Koç Holding’i zirveye taşıyan bir isim. İş hayatını çocuklarına devrettikten sonra sosyal hayatına daha çok önem veren ünlü isim her daim şık ve klass.

Türkiye’nin
en şık giyinenler listesinin başında tabii ki Rahmi Koç var. Rahmi Bey pahalı giyinmekle şık giyinmek arasındaki farkı bilen ender insanlardan biri. Bol desen ve rengi bir arada cesurca kullanıyor. Kalıcı temel bir stili var ve bunu yeniliklere uyum sağlayarak sürekli güncelleştiriyor.

Dört torun sahibi Rahmi Koç’un enerjisini yaşama dair seçimlerine hayran kalmamak pek mümkün değil. Rahmi Koç, gerçekten de hem özgünlük hem sofistikelik anlamında modacıların "en şık" biçimindeki nitelemesini hak ediyor.

 

Rahmi Koç