Uğurcan Kapıdağ:Kapıdağ Holding Politikasından Ödün Vermeden Yatırımlarını Büyüttü

Uğurcan Kapıdağ:Kapıdağ Holding Politikasından Ödün Vermeden Yatırımlarını Büyüttü Uğurcan Kapıdağ:Kapıdağ Holding Politikasından Ödün Vermeden Yatırımlarını Büyüttü

Reklam ve medya sektöründe uzun yıllar devam eden çalışmalarını Kapıdağ Holding bünyesinde genişleterek reklam ve medya sektörü dışında farklı alanlardaki pek çok çalışmasıyla da ismini duyuran Kapıdağ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğurcan Kapıdağ, 2022 yılında iş dünyasında her geçen gün ivme kazanarak başarılarını katladı.  

Küreselleşen dünya ekonomisinde her zaman büyüme ve gelişmeyi hedefleyerek sektörde en iyisi olma ve Kapıdağ Holding’i en üst seviyelere çıkarma amacıyla yatırımlarına ve çalışmalarına hızla devam eden Kapıdağ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğurcan Kapıdağ, hizmette müşteri memnuniyeti ve kaliteyi önemsemesiyle tanınan başarılı bir iş insanı. Reklam ve medya sektöründe uzun yıllar devam eden çalışmalarını Kapıdağ Holding bünyesinde genişleterek reklam ve medya sektörü dışında kozmetik, ilaç, yazılım, teknoloji, gayrimenkul proje yönetimi gibi çalışmalarla öne çıkan Uğurcan Kapıdağ, yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve Kapıdağ Holding politikasından ödün vermeden işlerini büyüttü. Ortadoğu ve Avrupa’daki partnerleriyle iş ortaklığına yönelik görüşmelere devam ederek yeni iş birliktelikleri kuran başarılı iş adamı bu anlamda da yıl içerisinde tüm dikkatleri topladı. Ayrıca turizm ve gıda sektörlerinde de yeni yatırımlara hazırlanan Uğurcan Kapıdağ, birçok sektördeki yenilikçi atılımlarıyla 2022’ye büyük bir değer kattı.

HEDEFİ EN BÜYÜK AÇIK HAVA REKLAM FİRMASI OLMAK
Açık hava reklamcılık, dijital ve medya satın alma hizmetleri de vermekte olan Kapıdağ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğurcan Kapıdağ, 2023 yılında açık hava reklam sektöründe önemli yatırımlara imza atacağının müjdesini verdi. Açık hava reklamında hedefinin en büyük açık hava reklam firması olmak olduğunu vurgulayarak farklı ülkelere de yayılmak istediklerini ifade eden Uğurcan Kapıdağ, “Yeni projelerimizle kamu kurumları olsun, özel sektör olsun, yurt dışı açık hava reklamlarındaki pazar payımızı arttıracağız. Önümüzdeki yıl gayrimenkul ve inşaat sektörüne de yatırımımız olacak ve yılbaşından itibaren piyasaya medikal kozmetik ürünlerimizle çıkacağız. Yeni yatırımlarla ilgili her yeniliğe açığız.” diyerek de farklı sektörlerdeki yatırımlarından bahsetti. 2023’te holdingin ellinci yılını da kutlayacaklarını ifade ederek, “Ailemizin ticari hayattaki ellinci yılı, bizim için mihenk taşı. Hem de cumhuriyetimizin kuruluşunun yüzüncü yılı olmasıyla denk gelişine ben kader diyorum.” diyen Uğurcan Kapıdağ, bir Türk vatandaşı olarak doğru projelerle devletine ve milletine katkı sağlamak istediğini de belirtti.
 

Uğurcan Kapıdağ

Uğurcan Kapıdağ:Kapıdağ Holding Politikasından Ödün Vermeden Yatırımlarını Büyüttü Uğurcan Kapıdağ
Uğurcan Kapıdağ:Kapıdağ Holding Politikasından Ödün Vermeden Yatırımlarını Büyüttü Uğurcan Kapıdağ