Valon - Benek Osmani:Walone Fashıon Büyük Bir Büyüme Yakalayarak İhracatta 87 Ülkeye Ulaştı

Valon - Benek Osmani:Walone Fashıon Büyük Bir Büyüme Yakalayarak İhracatta 87 Ülkeye Ulaştı Valon - Benek Osmani:Walone Fashıon Büyük Bir Büyüme Yakalayarak İhracatta 87 Ülkeye Ulaştı

Walone Fashion Group Kurucusu Valon Osmani, geçen yıllar içerisinde daha da büyüyerek moda dünyasının öne çıkan markalarından biri olmayı başardı ve bu başarıyı 2022 yılında yakaladığı ivme ile daha da büyüterek 2023 hedeflerine göz kırptı.  

Walone Fashion Group, yaptıkları işe aşkla bağlı, genç ve yetenekli tasarımcılar ile 2022 yılı içerisinde büyüyerek dünyanın sayılı haute couture markalarından birisi olmayı başardı. En pahalı taş ve güpürleri kullanan, her bir detayı düşünülmüş el işçiliği ürünleriyle dünyanın dört bir yanına abiye üreten Walone Fashion Group, moda dünyasının en çok tercih edilen markalarından oldu. Müşteri memnuniyetine önem veren, sıra dışı bir hizmet ve duruş sergileyen, dünya standartları üzerinde bir kalite ile yaptıkları bütün abiyelerin, haute couture işlerin arkasında durduklarını belirten Walone Fashion Group Kurucusu Valon Osmani, tasarımlarında el işçiliği ile hazırlanmış özenli bir hizmet sunduklarını söyledi. Türkiye’nin en önemli ödülleri arasına giren Klass Ödülleri’nde de ‘Yılın Uluslararası Moda Markası’ ödülüne kavuşan Walone’u bir dünya markası haline getiren Valon Osmani, bu anlamda da bir başarı hikayesi yazdı. 2022 yılında tasarımlarını birçok ünlünün üstünde görmeye alışık olduğumuz markanın 2023 hedefleri arasında ise uluslararası fuarlar var.

BÜTÜN ULUSLARARASI FUARLARDA OLACAĞIZ
Walone Fashion Group; İspanya’da Barselona, İtalya’da Milano ve Türkiye’de İzmir’deki bütün fuarlara katılarak yenilikleri ve sektördeki gelişmeleri yakından takip etmeye devam ederken bu başarıların mimarlarından biri olan Benek Osmani de her fuarda bizzat bulunarak markayı temsil ediyor. Bu yıl içerisinde işçi kapasitesinin çok yükseldiğini belirten Benek Osmani, 2023 yılının haziran ayında Priştine’de dünyanın en büyük abiye mağazasını açmayı hedefleri olduğunu belirterek “Aynı zamanda konsept olarak çok farklı olacak.” dedi. 2022 yılı hedefleriyle beraber büyük bir büyüme yakaladıklarını ve ihracatta 87 ülkeye ulaştıklarını ifade eden Valon Osmani ise istikrarlı bir çalışma azmiyle kapasitelerini daha da arttıracaklarını söyledi. 2025 yılında dünyanın en büyük abiye fabrikasını kurma hedeflerini gerçekleştirmek için yeni yılda daha çok çalışacaklarını belirten ve bu başarıyı yakalayacaklarına inanan Valon Osmani ile Benek Osmani 2022 yılına yaptığı yeni, farklı ve sıra dışı tasarımlarıyla moda sektörüne büyük bir değer kattı.
 

Valon-Benek Osmani

Valon - Benek Osmani:Walone Fashıon Büyük Bir Büyüme Yakalayarak İhracatta 87 Ülkeye Ulaştı Valon Osmani
Valon - Benek Osmani:Walone Fashıon Büyük Bir Büyüme Yakalayarak İhracatta 87 Ülkeye Ulaştı Valon Osmani
Valon - Benek Osmani:Walone Fashıon Büyük Bir Büyüme Yakalayarak İhracatta 87 Ülkeye Ulaştı Özlem Yıldız-Valon Osmani
Valon - Benek Osmani:Walone Fashıon Büyük Bir Büyüme Yakalayarak İhracatta 87 Ülkeye Ulaştı Valon Osmani
Valon - Benek Osmani:Walone Fashıon Büyük Bir Büyüme Yakalayarak İhracatta 87 Ülkeye Ulaştı Benek Osmani