Zafer Alkaya Bu Sezon 66 Ülkeden Gelen Misafirlerini Ağırladı

Zafer Alkaya Bu Sezon 66 Ülkeden Gelen Misafirlerini Ağırladı Zafer Alkaya Bu Sezon 66 Ülkeden Gelen Misafirlerini Ağırladı

Her yıl kendilerini tercih eden misafirlerinin beğenilerine mutlaka yeni şeyler sunmaya çalışarak güzel sürprizlere de yer veren Cornelia Diamond Golf Resort &SPA’nın Genel Müdürü Zafer Alkaya, keyifli bir aile tatili için yarattığı ‘Çocuk Dünyası’yla ve Ayurvedik Detoks & Anti Aging merkezi olan ‘Crassula Health’i hayata geçirmesiyle sektöründeki başarısını katlayarak büyütüyor.  

Sadece Belek ve Antalya turizminde değil dünya çapında yenilikçi bir hizmet anlayışına sahip olan Cornelia Diamond Golf Resort &SPA’nın Genel Müdürü Zafer Alkaya, bu yaz da farklı beğenileri ve ihtiyaçları olan misafirlerinin beklentilerini en iyi şekilde karşıladı. Çizgisinden asla ödün vermeden misafirlerine daima en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan Zafer Alkaya, bu yıl 66 ülkeden gelen misafirlerini ağırlayarak rekor kırdı. ‘Crassula Spa’sından dünya çapındaki Cornelia Nick Faldo Golf Sahası’na, muhteşem sahilinden, eğlenceli etkinliklerine, dünya mutfağından sunduğu lezzetlere kadar en üst düzeyde karşılayacak çeşitliliği bünyesinde barındırarak çok tercih edilen bir yer olan Cornelia Diamond Golf Resort&SPA’nın Genel Müdürü Zafer Alkaya, misafirlerin kendilerini özel hissetmesine verdiği önemle de tanınıyor. ‘Dünyanın En Donanımlı Her Şey Dahil Oteli’ ödülünü defalarca Türkiye’ye kazandıran Cornelia Diamond Golf Resort Spa’nın Genel Müdürü Zafer Alkaya, ayrıca ailece tatili keyifli, konforlu ve dinlendirici kılmak için yarattığı ‘Çocuk Dünyası’yla büyük alkış toplayarak gerçek bir aile oteli olduklarını da kanıtladı.

CRASSULA HEALTH’İ HAYATA GEÇİRDİ
2018-2019 yıllarında Avrupa’nın en iyi SPA merkezi seçilen Cornelia Diamond Golf Resort&Spa, bu bilince sahip bir Ayurvedik Detoks&Anti Aging merkezi olan ‘Crassula Health’i, yeni sezonda Dr. Buğra Öktem iş birliği ile hayata geçirdi. Cornelia Otelleri’ne adım attığı andan itibaren tüm misafirlerinin kendilerini özel hissetmeleri içim otel tasarımından başlayarak sunumlara, odalardaki konfor ve güler yüzlü hizmete uzanan tüm süreçte gerçek lüks deneyimini yaşadıklarına emin olmaları ve kişisel olarak mutlu hissedecekleri hizmeti almalarını sağlamak için çalışan Zafer Alkaya, misafirlerine nasıl sağlıklı bir tatil sunabiliriz düşüncesiyle Crassula Health’i açtıklarının da altını çizdi. Crassula Health’i de kişiye özel programlar hazırlayarak detoks merkezi çalışmaları kapsamında da misafirlerinin seçtikleri programların Dr. Buğra Öktem ve ekibi tarafından kişiye özel olarak düzenlendiğini belirten Zafer Alkaya, etkili, sağlıklı, doğru Ayurvedik Detoks ve Anti Aging hizmetini en bilinçli ve en iyi bir şekilde misafirlerine sunuyor.
 

Zafer Alkaya

Zafer Alkaya Bu Sezon 66 Ülkeden Gelen Misafirlerini Ağırladı Zafer Alkaya
Zafer Alkaya Bu Sezon 66 Ülkeden Gelen Misafirlerini Ağırladı Azure Vıllas By Cornelıa Dıamond
Zafer Alkaya Bu Sezon 66 Ülkeden Gelen Misafirlerini Ağırladı Cornelıa Dıamond General Vıew