Zafer Alkaya: Cornelia Diamond Golf Resort&Spa Kalite Anlayışından Asla Ödün Vermiyor

Zafer Alkaya: Cornelia Diamond Golf Resort&Spa Kalite Anlayışından Asla Ödün Vermiyor Zafer Alkaya: Cornelia Diamond Golf Resort&Spa Kalite Anlayışından Asla Ödün Vermiyor

Türkiye’de turizmin başkenti olarak nitelendirilen Antalya’nın Belek bölgesinde bulunan Cornelia Diamond Golf Resort & SPA, dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Başarılı yönetimiyle otelin pek çok ödül almasını sağlayan Cornelia Diamond Golf & Resort SPA’nın Genel Müdürü Zafer Alkaya, “Bizler bu doyumsuz mekanlarımızı misafirlerimizin değerli beğenilerine sunmaya devam ediyor ve kalite anlayışımızdan asla ödün vermiyoruz.” diyerek sundukları ayrıcalıklarla tatilin keyfini başka bir boyuta taşıyor.  

Türkiye’de ve yurt dışında çok sevilen, bilinen ve güvenilen bir marka olan olan Cornelia Diamond Golf Resort &SPA, bu yaz da farklı beğenileri ve ihtiyaçları olan misafirlerinin beklentilerini karşılamaya devam ediyor. Cornelia Diamond Golf Resort &SPA’nın Genel Müdürü Zafer Alkaya, sadece Belek ve Antalya turizminde değil dünya çapında fark yaratan bir hizmet anlayışına sahip olduklarını belirterek, “Profesyonel ekibimizle hizmet vererek şartlar ne olursa olsun kalite anlayışımızdan da asla ödün vermiyoruz.” diyor. Rusya’dan Avrupa’ya, Uzak Doğu’dan Orta Doğu’ya dünyanın 58 bölgesinden misafir ağırlayan, Cornelia Diamond Golf Resort &SPA’nın ‘Dünyanın En Donanımlı Her Şey Dahil Oteli’ ödülünü defalarca Türkiye’ye kazandırmasında büyük bir payı olan Zafer Alkaya, misafirlerin kendilerini özel hissetmesine verdiği önemle de biliniyor. Her yıl kendilerini tercih eden misafirlerinin beğenilerine yeni şeyler sunmaya çalışarak güzel sürprizlere de yer veren Zafer Alkaya, “Cornelia Diamond Golf Resort & Spa’nın her köşesi keyifle zaman geçirilecek ayrı güzel mekanlardır. Bizler bu doyumsuz mekanlarımızı misafirlerimizin değerli beğenilerine sunar ve tercihi onlara bırakırız.” diyerek seçenekleri misafirlerine bıraktıklarını da vurguluyor.
 

Zafer Alkaya