Level Up Invest’in Ana Felsefesi Mükemmeli Yakalamak ve Müşteri Memnuniyetini Üst Seviyede Tutmaktır

Level Up Invest’in Ana Felsefesi Mükemmeli Yakalamak ve Müşteri Memnuniyetini Üst Seviyede Tutmaktır Level Up Invest’in Ana Felsefesi Mükemmeli Yakalamak ve Müşteri Memnuniyetini Üst Seviyede Tutmaktır

Ege Bölgesinde, Level Up Invest’i Temsil Eden Sezer International Kurucusu Ertuğrul Sezer şirketini Klass’a anlattı.

İş hayatına yurt dışında başladıktan sonra mücevher sektörüne de adım atan ve burada edindiği tecrübeler ile başarılı projelere imza atan Ertuğrul Sezer, Level Up Invest kurucularından Tolga Dinler ve Hicabi Pala ile finans sektörüne geçiş yaptı. Çağın bir gerekliliği olarak dijital finans alanına yönelen ve insanlara varlıklarını en iyi şekilde değerlendirmeleri adına danışmanlık hizmeti veren Ertuğrul Sezer, bir taraftan da Level Up Invest'in İsviçre’de açılacak olan şubesiyle de aktif olarak ilgileniyor. Başarılı İş İnsanı Ertuğrul Sezer ile Level Up Invest Kurucularından Tolga Dinler ve Hica Pala ile yollarının nasıl kesiştiğini, finans sektörünü neden tercih ettiklerini ve Denizli şubelerinde verdikleri hizmetleri The Artisan İstanbul McGallery'nin muhteşem atmosferinde Klass okurları için konuştuk.
 
Ertuğrul Bey, öncelikle sizleri tanıyarak Level Up Invest ile yolunuzun nasıl kesiştiğini öğrenebilir miyiz?
Denizli’nin Çivril ilçesinde doğdum. 1995 yılında Fransa’ya yerleştik. Lise ve üniversite eğitimimi orada aldım. Üniversite eğitimimi Fransa’da tamamladıktan sonra İsviçre’ye giderek makine mühendisliği eğitimi aldım. Daha sonra büyük bir firmada proje sorumlusu olarak iş hayatına başladım. Genel olarak 10 yıl boyunca Richemont Groupe’ta mücevherat alanında çalıştım. Tolga Dinler ile tanışıklığımız lise yıllarına dayanıyor, birlikte yıllardır yol alıyoruz. İş hayatına da kendisi ile başladım. Bir şirket kurmayı o zaman da hedefliyorduk. Tolga Dinler ile ayrıca farklı projelerde iş birliği yaptık. Şu anda gençlik arkadaşlığımıza iş arkadaşlığı da eklendi.

Finans sektörüne atılmaya nasıl karar verdiniz?
Covid döneminde mücevher endüstri sektörü bile bazı zorluklar yaşadı. Tolga Dinler bana çağa ayak uydurabileceğimiz, farklı bir sektöre geçiş yapmamız gerektiği fikrini aşıladı. Sonrasında beni Level Up Invest’in diğer kurucusu Hicabi Pala ile tanıştırdı. Hicabi Pala uzun yıllardır dijital finans ve kripto dünyasında tecrübe biriktirmiş bir iş adamıdır. Kendisi bana gerekli düzeyde eğitim vererek benim de bu sektöre girmeme vesile oldu. Bu sektöre girmemin ikinci vesilesi eşim Züleyha Sezer’in desteğidir. Kendisi 8 yıllık finansal tecrübesi ile bana bu sektörün ne kadar değerli ve güçlü olduğunu bir daha hatırlattı.

Level Up İnvest olarak Denizli’de insanlara nasıl bir hizmet sunuyorsunuz?
Level Up İnvest, insanlara kazanç elde etmelerini sağlamak amacıyla kuruldu. Denizli benim memleketim olduğu için oradaki insanlara daha büyük amaçlara ulaşmaları için yardımcı oluyoruz. İnsanların yatırımlarını doğru bir şekilde yönlendirmeleri için tavsiyelerde bulunuyoruz. Biz Denizli’de şubemizi açmadan önce de insanlar bize danışıyorlardı. Türkiye’de insanlar yatırım odaklı. Uzman kadromuzda onların eksik kaldığını noktaları tamamlayarak iki tarafın da kazanmasını sağlayacağız.

Denizli’deki şubenizin özelliklerinden bahsedebilir misiniz?
Genel olarak Level Up İnvest’e bağlı bir şube olarak hizmet vereceğiz. Ana merkezdeki arkadaşlarımız ve uzmanlarımız bize yardımcı olacak. Denizli’deki merkezimizi de şehrin elit bölgesinde açtık. İmajımız ve yatırım yapan kitleye yakın olma açısından lokasyonumuza önem verdik. Bizim için mükemmeli yakalamak ve müşteri memnuniyetinin üst seviyede olması çok önemli.

 


 

Ertuğrul Sezer